Expresní oprava laku na počkání

Lokální oprava laku bez demontáže dílů

Téměř každý řidič to za svůj život alespoň jednou zažije: Vrátíte se ke svému zaparkovanému automobilu a na jeho karoserii naleznete odřený nebo poškrábaný lak. Hlavou vám okamžitě začnou běžet myšlenky, co všechno bude nutné zařídit, kolik bude oprava laku stát a především, jak dlouho se budete muset bez svého vozu obejít. Jak nejlépe řešit takovou situaci?

S expresní technologií lakování aut je to snadné!

Není však vůbec nutné, aby takováto oprava poškrábaného laku zabrala více než 1 hodinu! Ptáte se, jak je to možné? Naše expresní autolakovna používá nejnovější a naprosto unikátní technologii lakování aut vyvinutou v Německu, s níž je oprava laku, škrábanců a důlků na karoserii nejen úžasně rychlá, ale především i 100% kvalitní.

Poškozené místo před opravouPřed opravou laku
Po opravě lakuPo opravě laku

Opravené místo na karoserii nelze pouhým okem vůbec objevit, barva i lak jsou naprosto stejné jako nepoškozené části karoserie. Oprava laku je možná u jakéhokoliv typu barvy a laku. Prvotřídní technologie rychlého vytvrzování a sušení tmelu, barvy a laku umožňuje, že za 1 hodinu odjíždíte autem, které má karoserii stejnou jako před poškozením! O rychlosti a kvalitě naší práce se můžete přesvědčit v následujícím videu.

Zaujala vás tato služba? Zavolejte nám zdarma: 800 01 01 03

Výhody pro vás

  • Bezkonkurenčně rychlá oprava laku
  • 100% kvalita opravy
  • Ušetříte až 80 %
  • Záruka na opravu
  • Oprava bez demontáže dílů
  • Otevřeno každý den

Bezplatná infolinka: 800 01 01 03