Financování vozidel

Poradíme Vám s financováním vozidel a jejich pojištěním

Díky k tomu, že máme značné zkušenosti podložené praxí, spolupracujeme s renomovanými a osvědčenými finančními společnostmi. Mezi jejich rozdílnými produkty, které se velice dobře doplňují, se ve valné většině případů najde řešení toho správného a vhodného pro financování vybraného dopravního prostředku. V závislosti na tom, zda jste podnikatel, nepodnikatel, nebo právnická osoba Vám poradíme jak nejvýhodněji financovat Váš dopravní prostředek.

Účelový úvěr

Účelový úvěr je půjčka fyzickým osobám, která slouží k nákupu různých předmětů (v našem případě automobilu nebo motocyklu). Pro soukromé účely fyzické osoby nepodnikatele je nejvhodnější formou financování automobilu nebo motocyklu účelový úvěr.

Zákazník si pořizuje vozidlo do svého vlastnictví.

Velkým positivem je vysoká flexibilita úvěrového produktu, umožňující velkou variabilitu doby splácení (12 - 84 měsíců), možnost předčasného splacení bez výrazných sankcí nebo v průběhu trvání úvěru, možnost úvěr kdykoli splatit. Některé společnosti do určité výše půjčené částky (200 tisíc Kč) ani nevyžadují havarijní pojištění.

Na vůz pořízený na účelový úvěr je možné uplatnit nárok na státní příspěvek (invalidé atd.).

Reprezentativní příklad spotřebitelského úvěru

Zaujala vás tato služba? Zavolejte nám zdarma: 800 01 01 03

Finanční leasing

Finanční leasing je dlouhodobý pronájem s možností odkoupení pronajmuté věci za zůstatkovou hodnotu po splacení všech nájemních splátek. Vozidlo je vždy v majetku leasingové společnosti až do úplného splacení a odkoupení leasingovým nájemcem.

Pro fyzické osoby nepodnikatele je možné finanční leasing nadále uzavírat na 36 nebo 48 měsíců.

Zaujala vás tato služba? Zavolejte nám zdarma: 800 01 01 03

Operativní leasing

Operativní leasing je dlouhodobý pronájem předmětu bez přechodu vlastnictví na klienta po skončení leasingové smlouvy - předmět leasingu klient většinou vrací leasingové společnosti (zákazník má však možnost po ukončení nájmu předmět od leasingové společnosti odkoupit za tržní cenu, nebo smlouvu prodloužit.

Zaujala vás tato služba? Zavolejte nám zdarma: 800 01 01 03