O nás

Představení naší společnosti FINCAR

Vážení zákazníci,

dovoluji si vám představit společnost FINCAR, jejíž činností je zajišťování financování dopravní techniky pro fyzické i právnické osoby.

Na základě našich dlouholetých zkušeností na poli prodeje automobilů a jejich financování jsme počátkem roku 2005 založili firmu s názvem FINCAR, která již ve svém názvu vystihuje hlavní podstatu naší činnosti. Naším cílem je pomoci zákazníkům, kteří si kupují nebo chtějí koupit nový nebo ojetý automobil, orientovat se na poli finančních produktů, prostřednictvím kterých si s naší pomocí svůj vysněný dopravní prostředek pořídí.

Díky tomu, že máme značné zkušenosti podložené praxí, spolupracujeme s renomovanými a osvědčenými finančními společnostmi. Mezi jejich rozdílnými produkty, které se velice dobře doplňují, se ve valné většině případů najde řešení toho správného a vhodného financování vybraného dopravního prostředku.

Od února 2010 se zabýváme pod obchodním názvem PDR-PRAHA.CZ vyrovnáváním promáčklin karosérií vozidel vytahováním za studena, při kterém se nepoškodí lak a vůz není potřeba kytovat a nově lakovat. Tato metoda se jmenuje PDR - Paintless Dent Removal. Oproti klasickým klempířským metodám je oprava pomocí PDR mnohonásobně rychlejší, levnější a k vozu šetrnější. Cena vozu při následném prodeji není snižována tím, že by byly díly karosérií měněny nebo kytovány a nově lakovány. Tyto klasické opravy odhalí buď zkušené oko prodejce ojetých aut nebo speciální čtečky laku a tloušťky kytu. Po opravě metodou PDR je vůz ve stejné kondici jako před opravou. Pomocí PDR se dá opravit jakákoli mírná promáčklina např. po poškození kroupami, ulomenými krápníky, míčem, při parkování atd., pokud ovšem není poškozený lak. Samozřejmě se dá vyrovnat i promáčklina s poškozeným lakem, ale pak je potřeba poškozený lak opravit např. rozstřikem laku u našich partnerů na počkání wwww.express-lakovna.cz V takovém případě alespoň není potřeba poškození před lakováním kytovat.

Od poloviny března 2010 jsme získali oficiální obchodní zastoupení aktivního zabezpečovacího a vyhledávacího systému MOTION CONTROL, který vyvinula společnost ACA1213 a.s..

Naším cílem je spokojenost našich zákazníků a za tímto účelem dále vyvíjíme aktivitu ke stálému zlepšování a rozšiřování našich služeb.

Za FINCAR a PDR-PRAHA.CZ

Pavel Korger

Naši partneři


logo


logo